NEW ANNA COSMETICS

LINIA RETRO DO WŁOSÓW

Dobrze znana i ceniona od pokoleń nafta kosmetyczna to tradycyjnie używany składnik w pielęgnacji włosów. Wnika ona w cebulki włosa co powoduje ich wzmocnienie i pobudza je do wzrostu. Linia szamponów i maska do włosów z naftą kosmetyczną łączy tradycyjne składniki dla niesamowitych rezultatów. Staja się one miękkie, zdrowe i błyszczące. Kombinacja naturalnych ekstraktów i olejów ochroni twoje włosy przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, zapewni im odżywienie oraz pobudzi włosy do wzrostu.

Kup online

NAFTA KOSMETYCZNA DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Nafta kosmetyczna ma silne właściwości odżywcze, wzmacnia cebulki i strukturę włosów. Włosy stają się bardziej błyszczące, uniesione i elastyczne. Nafta kosmetyczna zapobiega rozdwajaniu się końcówek i pobudza wzrost włosa.

Kup online

INTENSYWNA KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów z naftą kosmetyczną powstała w celu wzmocnienia struktury włosów od cebulek, regeneracji i odżywienia włosa. Nafta kosmetyczna i drogocenne olejki nie tylko ograniczają wypadanie włosów, ale także pobudzają je do wzrostu. Nadaje włosom zdrowy i lśniący wygląd już od pierwszego użycia.

Kup online

MASKI DO WŁOSÓW EXPERT HAIR MASK

Głęboko kondycjonująca włosy maska nawilża i odżywia od cebulek. Włosy stają się gładkie, błyszczące, silne i zregenerowane. Maska do włosów zawiera: olej makadamia, olej lniany oraz prowitaminę B5 i glicerynę.

Kup online

MAŚCI KOŃSKIE I ŻELE DO NÓG

Maść końska przynosi ulgę zmęczonym mięśniom, koi i daje uczucie relaksu. Dzięki zawartości ziół i olejków eterycznych pielęgnuje, ujędrnia i nawilża, i w zależności od potrzeb działa rozgrzewająco lub chłodząco
Linia żeli do nóg z kasztanowcem, arniką i diabelskim pazurem to bogactwo ziołowych ekstraktów, które odżywiają skórę i przynoszą ukojenie zmęczonym nogom. Dzięki lekkiej formule szybko się wchłaniają i zapewniają szybkie efekty

Kup online

WAZELINY KOSMETYCZNE

Wazelina kosmetyczna służy do pielęgnacji skóry, zwłaszcza ust. Dzięki silnie odżywczym i natłuszczającym właściwościom chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Wazelina pozostawia skórę miękką i gładką, a nawet cienka warstwa chroni skórę przed utratą wilgoci.

Kup online